Emlak Talep

Paylaş

Banka Kredileri

Kredi Hesapla
Tutar:
TL
Vade:
Ay
Oran:
 %
Taksit:
1.250
TL

Sayaç
 Ziyaretçi Sayacı
Toplam Bugün Online
104505 37 0

KİRALIK MÜLKLERİ OLAN MÜLK SAHİPLERİNİN DİKKATİNE..!!!

MÜLKÜNÜZÜN :  Emlak Firmamız ve anlaşmalı AVUKATLARIMIZ tarafından. BELLİ BİR ÜCRET KARŞILIĞI ( YILDA 1 KİRA BEDELİ ) Kiraya verilmesi – Kontratlarının HUKUKSAL olarak yapılması ve KİRALARINIZIN TAHSİL EDİLMESİ.

FİRMAMIZ :  Kiralık Mülklerinizin Kiraya Verilmesi ve Kiralarınızın Tahsil Edilmesini – Tahsil edilen kira paralarınızın İster Elden Teslimİster Banka Hesaplarınıza düzenli bir şekilde yatırılmasını 23 Yıllık Tecrübemiz İle taahhüt ediyoruz.

FİRMAMIZIN KİRALIK MÜLK YÖNETİMİNDE DİKKAT ETTİĞİ 4 ANA UNSUR VARDIR.

1-      Depozit alınması ( Kiracının verdiği olası Zarar – Ziyan İçin )

2-      Sıra Senet Alınması ( Kira Ödemelerinin düzenli hale getirilmesi ve Mal Sahibinin Mağduriyet durumunda alacağının kısa sürede tahsil edilmesi için )

3-      Müteselsil Kefil Alınması ( Depozitonun olası zarar ve ziyanda yetmemesi durumunda : Sürekli Sorumlu kişi )

4-      Tahliye Taahhütnamesi ( Kiracının kontratta yazılan maddeler haricinde bir tutum veya davranışa girmesi – Mal Sahibi ile ihtilafa düşmesi )

FİRMAMIZIN KİRALIK MÜLK YÖNETİMİ İLE MÜLK SAHİPLERİNE SAĞLADIĞI FAYDALAR.

1-      Kiracıya ayırdığınız değerli zamanlarınızı kendi işlerinize ve ailenize ayırmanız.

2-      Kiracı ile Mal Sahibinin Yüz – Göz olmaması

3-      Mal Sahibinin kiralarını Düzenli bir şekilde almaları.

4-      Mal Sahibinin Kiralık Mülklerinin kendileri için Kabus – Dert ve Problem değil.. En iyi ve Düzenli Kira  Getirisi haline getirilmesi.

5-      Mal Sahiplerinin Kiralık Mülklerindeki Problem ve Tadilatlarında, Zamanlarını bu işe harcamayıp : Firmamız tarafından bu işlerin en kısa sürede, problemsiz bir şekilde halledilmesi.

Mal Sahibinin Mülklerinin Kira gelir ve Mülk Amortismanları ile doğru bir yatırım olup – olmadığı veya Firmamızın tecrübe ve Desteği ile Mülklerinin Kira Getirisinin yükseltilmesi  ve Amortisman Sürelerinin kısaltılmasını sağlamak.
Ana Sayfa Hakkımızda Konut İlanları İş Yeri İlanları Arazi İlanları İnsan Kaynakları İletişim